Plastové plomby s nastaviteľnou dĺžkou

Plastové plomby s nastaviteľnou dĺžkou sú ideálne na použitie v prípade, keď sa jeden typ plomby používa na zabezpečenie viacerých predmetov, alebo keď sa konkrétny predmet môže líšiť podľa veľkosti.

 

Plomby s nastaviteľnou dĺžkou:

 

 

Super Seal

Super Seal je plomba s nastaviteľnou dĺžkou vyrobená z vysoko kvalitného plastu s uzamykacím mechanizmom z nehrdzavejúcej ocele. Popruh je hladký a pružný pre ľahšiu manipuláciu, zatiaľ čo zaisťovací mechanizmus je pevný a odolný voči poveternostným vplyvom. Priemerná pevnosť v ťahu je 11 kg.

 Stripe Seal

Stripe Seal je sťahovacia plomba s nastaviteľnou dĺžkou vyrobená z vysoko kvalitného plastového materiálu, ktorý má ako uzamykací mechanizmus, upravenú plastovú čeľusť ktorá ho robí silným a odolným proti poveternostným vplyvom. Priemerná pevnosť v ťahu je 22-28 kg.Bag Seal

Bag Seal je plomba s nastaviteľnou dĺžkou vyrobená z vysoko kvalitného plastového materiálu, ktorý obsahuje silný a odolný uzamykací mechanizmus z nehrdzavejúcej ocele. Popruh zabezpečuje flexibilitu pre ľahkú manipuláciu. Priemerná pevnosť v ťahu je 25-30 kg.

 

 

Way Lock

Odolná plastová polomba s kovovou vložkou  je kvôli zabezpečeniu vyššej bezpečnosti zváraná ultrazvukom . Jej tesniaca komora zabezpečuje odolonosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Odporúčaná teplota použitia je v rozmedzí: -40°C až +80°C. Pevnosť v ťahu: 35 kg. Otváranie iba prestrihnutím remienka alebo ťahaním popri pozdĺžnej časti.Immer Lock

Vyrobená z polypropylénu s oceľovou vložkou pre vyššiu bezpečnosť. Ultrazvukom zváraná tesniaca komora zabraňuje neoprávnenej manipulácii. Hladký povrch zjednodušuje kontrolu. Značenie plomby je vykonávané laserom a vďaka tomu nie je možné identifikátor nijakým spôsobom odstrániť z povrchu bez jeho viditeľného poškodenia. Používa sa bez akýchkoľvek nástrojov. Pevnosť v ťahu 15 kg. Odporúčaná teplota: -40°C až +80°C

 

 

Duo Seal

Duo Seal je plomba s nastaviteľnou dlžkou vyrobená z vysoko kvalitného plastového materiálu. Remienok je pevný a odolný. Konštrukcia obsahuje dvojito  uzamykateľný mechanizmus ktorý je mimoriadne odolný voči nežiadúcej manipulácií.

 

 Big Flag

Plastová pásová plomba odolná voči vysokým teplotám. Hlavnou výhodou tejto plomby je veľký štítok, na ktorom je možné umiestniť logistické etikety, tlačiť čiarový kód, logo alebo iné označenie požadované klientom. Navyše pásku je možné zaistiť cez dodatočnú štrbinu.

 

 

home | immersafe | produkty | použitie | kvalita | kontakt

Immersafe © 2020 All rights reserved.