Naše bezpečnostné štítky vám poskytujú okamžitý vizuálny dôkaz neoprávnenej manipulácie. Ich funkciou je zaznamenanie neoprávneného otvorenia dverí. Akýkoľvek pokus o neoprávnenú manipuláciu bude okamžite oznámený odhalením skrytej správy,ihneď po odlepení štítku.

 

Sú ideálne na miesta, kde sa plomby opakovateľne vymieňajú kvôli inšpekciám, a opätovne pečatia novou plombou na rovnakom mieste. Nulové uvoľnenie lepidla a skrytá správa zaručujú, že na nanášanom povrchu nezostanú žiadne nežiaduce zvyšky.

 

Bezpečnostná etiketa používa vysoko kvalitné lepidlo, ktoré je možné aplikovať na takmer všetky nevláknové povrchy vrátane plastov, kovov, natieraného papiera a skla.

 

Plombovacie etikety

Zabezpečenia tohoto typu sú ideálne na povrchy kde nie je možnosť založenia bežnej plomby vytvorenej z plasu alebo kovu. Výhodou tohto riešenia je rýchlosť aplikovania pečate, nezanechávanie stôp na povrchu, na ktorom je etiketa umiestnená, alebo ak je potrebné tak zanechanie stôp na povrchu čo informuje oddelenie bezpečnosti o chýbajúcej plombe.  Etikety môžu byť aplikované na všetky povrchy z výnimkou povrchov vláknitých a silne zašpinených. Zabezpečenie tohoto typu je ideálne na miestach z ťažkým prístupom a na odhalenie porušenia postačuje vizuálna kontrola. Etiketa sa aktivizuje počas odlepenia od povrchu na ktorom bola prilepená a indikuje či dvere, skriňa alebo sejf boli otvorené. Plombovacie etikety obsahujú neopakovateľné číslo, alebo môžu obsahovať názov prípadne logo klienta.

 

verzending...

Er is een fout opgetreden op de server.

OK

home | immersafe | produkty | použitie | kvalita | kontakt

Immersafe © 2020 All rights reserved.