Plomby Bolt a Bar Plomby

Plomby typu BOLT

Plomby typu BOLT sú určené na zabezpečenie kontajnerov počas transportu námornou dopravou, železničnou dopravou alebo cestnou dopravou. Vysokokvalitné produkty sú vyrobené z kovu a plastu, obsahujúce syém zabraňujúci rotácií a sú trvalo označené laserovým unikátnym gravírovaním.

 

Immer Bolt

Plomba Immer Bolt je odolná bariérova plomba, ktorá sa skladá z dvoch kovových elementov pokrytých plastom. Po zaistení plomby sa tŕň neobracia v komore. Na zabezpečenie zvýšenia úrovne bezpečnosti, je plomba značená číslami po sebe nasledujúcej postupnosti, čiarovým kódom a logom. Značenie sa robí laserovím gravírovaním, teda najtrvalejšou metódou značenia. Čísla sú  umiestnené na oboch spájajúcich sa prvkoch.

 

Bolt Hard

 

 

 

 

 

PLOMBY BARIEROWE

Zestaw Bar Seal składa się ze sztaby i plomby butekowej. Sztaba jest montowana na ryglach kontenera i zabezpieczyć plombą. Numeracja jest powtórzona na obejmie sztaby i trzpieniu plomby co daje pewność że plomba nie była otwierana w czasie transportu. Bar Seal pasuje do wszystkich rodzajów kontenerów. Ściągnięcie plomby możliwe jest jedynie przy użyciu narzędzi.

 

Bar Seal

Zostava Bar Seal, sa skladá z kovového pásu  a plomby. Kovový pás je umiestnený na tyče kontainera a zabezpečený plombou. Číslovanie je rovnaké ako na kovovom páse tak aj na plombe, čo dáva istotu že plomba nebola počas transportu otváraná. Bar seal je vhodný na všetky druhy kontajnerov. Odstránenie plomby je možné iba za pomoci náradia.

 

Naše bariérové a boltové plomby majú certifikát kvality ISO 17712: 2013 i C-TPAT.

home | immersafe | produkty | použitie | kvalita | kontakt

Immersafe © 2020 All rights reserved.