zabezpečenie nákladných vozidiel

Poslať správu

Na zabezpečenie dverí nákladného vozidla aj prívesu si môžete zvoliť medzi indikatívnou plombou (pevná alebo  nastaviteľná dĺžka), bariérovou plombou alebo ekonomickou opätovne použiteľnou plombou.

 

Indikatívna plomba: Indikatívne pásky slúžia na označenie, či boli neoprávnene otvorené dvere nákladného vozidla alebo prívesu. Tieto plomby je možné vkladať ručne a odstraňovať ručne alebo pomocou nožníc / noža. Pečate majú jedinečné číslo a môžu byť opatrené čiarovým kódom. Naše orientačné pečate sa vyznačujú vysokou úrovňou zabezpečenia. Orientačné pečiatky prúžkov je možné označiť vlastným logom / potlačou.

 

Bariérová plomba: Bariérová plomba je určená na spomalenie krádeží z nákladných automobilov, prívesov a návesov. Plomby sa dajú ľahko a rýchlo aplikovať ručne. Tieto plomby sa dajú odstrániť iba pomocou nástrojov. Plomby sú opatrené jedinečným číslom alebo čiarovým kódom. Pre colné použitie „schválený odosielateľ“ sú vhodné rôzne plomby z nášho rozsiahleho sortimentu. Bariérovú plombu je možné zabezpečiť s vlastným logom alebo potlačou.

 

Opakovane použiteľná plomba: Sú dvere vášho prívesu otvorené niekoľkokrát za deň? V takom prípade použitie plomb často povedie k zložitým situáciám a ťažkému záznamu o audite. Za týchto okolností je opakovane použiteľná plomba optimálnym riešením. Robustný mechanický systém poskytne po každom otvorení nové jedinečné číslo. Táto plomba je bezúdržbová a plne mechanické (bez batérií). Podľa toho, ako sa používa, ju naši zákazníci budú môcť používať 5 až 10 rokov. Táto plomba zaručuje jednu investíciu s rýchlou návratnosťou a nízkymi TCO

 

 

verzending...

Er is een fout opgetreden op de server.

OK

home | immersafe | produkty | použitie | kvalita | kontakt

Immersafe © 2020 All rights reserved.